طراحی و ساخت انواع جرثقیل

شرکت شکوفا صنعت پویا یک مشاوره کارشناسانه را برای شرکت هایی که به دنبال یک سیستم جرثقیل مطلوب برای محدوده و شرایط کاری خود هستند ، پیشنهاد می کند. خواسته های شخصی و منحصر بفرد کارفرما و خریدار، خط مشیء است برای کارشناسان و تکنسین های ما که در راستای آن بطور بیطرفانه به شما پیشنهاد ارائه کنند و یک راه حل مورد پسند کارفرما را که مناسب نیازهای خاص وی می باشد را طراحی می کنند .
راه حل های اقتصادی بر اساس نقشه های دقیق پایه ریزی شده اند. برای مطمئن ساختن یک عملیات قابل تکیه از لحاظ سیستم جابجایی مواد و ارزیابی هزینه ها، یک پروژه می بایست بطور دقیق و متفکرانه جلو رفته باشد. در آن صورت این شرکت کارفرمایان را تشویق می کند که از همان ابتدا با مهندسین و تکنسین های با تجربه ما همراه شوند. در طول انجام طراحی، کارشناسان این شرکت قادر خواهند بود که یک راه حل مؤثر بر پایه مونتاژهای استاندارد طراحی کنند .
ساخت جرثقیل در صنایع، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های جابجایی و انتقال مواد در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد. استفاده از جرثقیل متناسب باعث بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها می شود و می تواند ایمنی در کارگاه را نیز تامین کند. از سوی دیگر، خرید جرثقیلی که کارایی آن بیش از نیاز کارگاه صنعتی باشد موجب اتلاف سرمایه خواهد بود. همین امر به روشنی بیان می دارد مشاوره، طراحی، ساخت نصب ،راه اندازی و سرویس ونگهداری جرثقیل متناسب با کار از چه اهمیتی برخوردار است هنگام طراحی جرثقیل، نکات زیر باید مدنظر قرار گیرند:

1- نوع جرثقیل، طرز عملکردونوع بهره برداری ازآن (جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل های خاص و ...)
2- تعداد و دفعات بارگیری وتخلیه وهمچنین استارت واستوپ های جرثقیل
3- حداکثر وزن قابل جابجا در محدوده كار گیر جرثقیل
4- شرایط کاری و پیش بینی مدت زمان عمر جرثقیل
5- حالت های اعمال بار، ابعاد بار قابل جابجایی
6- شرایط محیطی و شرایط ویژه
تحویل به موقع، بخشی از سرویس های شرکت شکوفا صنعت پویا است. این شرکت تمام قطعات را همواره در زمان مقرر شده انجام می گیرد. این شرکت معتقد است که هر تکنولوژی فقط زمانی ارزشمند خواهد بود که خدمات پس از فروش آن خوب باشد. قطعات جرثقیل و ابزار آلات بالابری شرکت شکوفا صنعت پویا دارای معتبرترین و بهترین کیفیت و استانداردهای ایمنی است.

شایان ذکر است این شرکت با استفاده از موتورهای بالابر آلمانی STAHL و ABM تاحدود زیادی کیفیت محصولات این شرکت را نسبت به شرکت های دیگر متمایز می کند. این شرکت در برخی از پروژه ها با بهره مندی از توانمندی های فنی شرکت ترکیه ای Bulbul Oglu و شرکت ایرانی دژ صنعت پرشین در پروژه ها حضور خواهد داشت.